Jak znaleźć bardzo dobrego dekoratora wnętrz w Warszawie?

Posted on 06/11/2018 7:48am

Wyposażanie własnego mieszkania jest ostatecznym etapem prac budowlanych lub remontowych. Niejednokrotnie zdarza się tak, że nie mamy poczucia estetyki i planujemy oddać ten etap prac fachowcom. Bardzo dobry dekorator zdecydowanie stworzy nam wnętrza jak najlepiej, a ciągłe konsultacje pozwolą na poczucie, że tak w zasadzie dom prezentuje się dokładnie tak, jak tego chcemy. W pierwszej kolejności warto zapoznać się z różnicami pomiędzy dekoratorem a projektantem. Za pomocą tej wiedzy będziemy pewni, że korzystamy z usług odpowiedniej osoby.
Przede wszystkim dekorator powinien mieć głównie poczucie stylu, to ważniejsze w tym przypadku niż wykształcenie, które nie jest wymagane. Dekorator, jak sama nazwa sugeruje, dekoruje wnętrza, czyli uzupełnia je o pewne akcesoria. Dekorator nie musi mieć wiedzy budowlanej, gdyż nie skupia się na cechach funkcjonalnych. Jego zadaniem jest dobór najlepszych mebli i dodatków oraz prawidłowego połączenia kolorów. Projektant przede wszystkim tworzy pomieszczenia tak, aby były jak najbardziej funkcjonalne.

Ustalając przebieg projektu z mieszkańcami ustala jaki układ będzie najlepszy. Projektant musi z tego względu otrzymać odpowiednie wykształcenie. Z pewnością musi zwracać szczególną uwagę różne aspekty, np. jeżeli jest takie zapotrzebowanie - dostosowanie do osób niepełnosprawnych. Wszelkie kroki powinny być ekologiczne. Projektant odpowiada za funkcjonalność pomieszczeń. Należy pamiętać, że projektant może jednocześnie być też dekoratorem, jednak nie każdy dekorator może być projektantem. Jeżeli interesują nas warszawscy dekoratorzy wnętrz należy przyjrzeć się ich stronom internetowym.Obecnie niemal wszystkich informacji szukamy online. Dlatego też niemalże każda firma jest w nim obecna. Wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę frazę: "dekorator wnętrz Warszawa", by otrzymać dużą ofertę świadczonych usług. Na swoich stronach warszawscy dekoratorzy wnętrz najczęściej zamieszczają swoje portfolio oraz rekomendacje klientów, w związku z czym od razu możemy zapoznać się z ofertą.


zawieszone na ścianie kwiaty z bibuły
Author: Kelly Hunter
Source: http://www.flickr.com
Warto nie obawiać się, że wynajęcie dekoratora sprawi, że wnętrza nie będą do końca zgodne z naszym gustem. Wszelkie ruchy są szczegółowo konsultowane z zamawiającym. Dekorowanie jest w pełni pod naszym nadzorem, dlatego też zazwyczaj dobory trafiają stuprocentowo w nasz gust. Chociaż za świetnych profesjonalistów zapłacimy nieco więcej, efekt końcowy będzie z pewnością odwzorowaniem naszych potrzeb, a dom stanie się domem, nie jedynie budynkiem.

Tags: urządzanie, online, zatrudnienie, wyposażanie, wynajęcie, w internecie